Iran Transfo
گزارش برگزاری جشن تجلیل از فرزندان ممتاز کارکنان گروه صنعتی ایران ترانسفو

 

جشن تجلیل از دانش آموزان ممتاز گروه صنعتی ایران ترانسفو عصر روز جمعه 29 آذر ماه در آستانه شب یلدا در محل سالن شش هزار نفری انقلاب برگزار گردید.

در این مراسم  که با حضور مدیر عامل محترم جناب آقای دکتر ظهیری، و تعداد قابل توجهی  از معاونین، مدیران عامل شرکتهای تابعه، اعضای شورا، مشاورین، مدیران و مسولین حوزه های مختلف گروه صنعتی ایران ترانسفو برگزار گردید از بالغ بر 1250 نفر دانش آموز و خانواده های ایشان تقدیر بعمل آمد .

در ابتدای مراسم، مدیریت محترم عامل جناب آقای دکتر ظهیری به سخنرانی پرداختند. سخنان ایشان حول  محور اهمیت و ارزش فرزند پروری و لزوم پرورش فرزندانی مستقل و توانمند برای ساختن دنیایی بهتر در آینده بود.

در این جشن با شکوه و صمیمی؛ برنامه‌های متنوعی برای مدعوین اجرا گردید که از آن جمله می‌توان به اجرای خوب جناب آقای مرتضی حسینی مجری شبکه 2 سیما، اجرای بسیار هنرمندانه موسیقی توسط خواننده آذری رحیم شهریاری و خواننده موسیقی پاپ سینا شعبانخانی ، گروه کودک ( پهلوان پنبه و سلطان) ، هنرمند تقلید صدا ساسان گریمی و  برگزاری مسابقه و قرعه کشی برای اهدای جوایز به حضار اشاره کرد.

همچنین کلیپها و موشن های متنوعی نیز با محتوای تصاویر دانش آموزان و تبریک شب یلدا برای مراسم تدارک دیده شده بود.

طبق نظر سنجی های بعمل آمده میزان رضایت از مراسم بیش از 95 بود  و این مهم در سایه پشتیبانی و حمایت هیئت مدیره و مدیر عامل محترم مجموعه و اختصاص بودجه ای بیش از گذشته برای تهیه جوایز و همچنین  کار تیمی و هماهنگ واحد های  ذیربط به دست آمد.

تعداد قابل توجهی از شرکت‌کنندگان در مراسم، با ابراز خشنودی از آیین‌های ویژه تجلیل از دانش‌آموزان ، خواستار تداوم این‌گونه برنامه‌ها از سوی گروه صنعتی ایران ترانسفو شدند و تاثیر  این گونه مراسم را برای روحیه همه خانواده مثبت ارزیابی نموده و گفتند  این برنامه ها  می توانند مشوق بسیار خوبی برای دانش آموزان ممتاز باشد و این احساس را به آنها بدهد که از تلاش آنها مورد توجه قرار گرفته و تقدیر می شود.